Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo kovo mėnesio veidas“ laimėtoja Gintare Vyšniauskaite

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo kovo mėnesio veidas“ laimėtoja Gintare Vyšniauskaite

 

Prisistatykite Gintare. Esu Gintarė Vyšniauskaitė. Man 25-eri metai. Gimiau ir augau gimtajame mieste - Kaune. Baigusi mokslus, netrumpą laiką praleidau užsienyje, tačiau supratusi, jog tai ne man, grįžau namo ir pradėjau visiškai naują, iššūkių pilną, bet nuostabų gyvenimą. 


Ką veikiate gyvenime, gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus. Prieš metus, po ilgų darbo paieškų ir įkalbinėjimų, pradėjau dirbti KG Group įmonėje Kaune. Darbas ne iš lengvųjų, tačiau su dideliu šeimos palaikymu ir vadovo pastūmėjimu, bei didžiule pagalba, pasiekiau širdžiai mielą ir įdomų darbą - tapau dar ir KG mažmenos vedėja ir tuo esu laba patenkinta. Nors mokykloje, buvau labai aktyvi, tačiau talento savyje neatradau, nors išbandžiau daug ką, nuo renginių organizavimo iki grojimo, šokių, dainavimo, plaukimo. Iki kol nepradėjau domėtis fotosesijomis. Tuomet sulaukiau šeimos ir aplinkinių nuomonės, jog esu fotogeniška ir jie pasiūlė man tapti modeliu. Tokia žmonių nuomonė - privertė apie tai pamąstyti, juolab, kad dievinu objektyvą, tad pradėjau pildyti anketas, dalyvauti konkursuose ir pasirodymuose .
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Mano stiprioji pusė yra ta, jog niekada nepasiduodu ir nenuleidžiu rankų, nes žinau, kad viskas, kas mums duota - yra ne veltui, todėl stengiuosi įveikti viską ir judėti pirmyn. Silpnoji pusė, jog esu, galbūt, per daug jautri ir kartais per giliai, į viską reaguojanti. Svajotoja, naivi ir patikli.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Taip, žinoma, turiu. Pirmiausia - tai būti laimingai. Taip pat - visada svajojau tapti modeliu, bet ankščiau neturėjau galimybių to siekti, todėl tikiu, jog niekada nėra vėlu siekti savo svajonės. Man yra neapsakomas jausmas, kai galiu perduoti jausmus ir išreikšti emocijas prieš kameras ir pamatyti save iš šono kitokią - po stilistų, vizažistų, fotografų ir operatorių darbų. Man tai reiškia daug. Stengiuosi dalyvauti konkursuose, atrankose ir tikėti, jog galimybių tik daugės.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Tikslas buvo konkurso laimėjimas, su kuriuo gavau dar didesnį paskatinimą. Gavau žmonių, jūsų žurnalo ir agentūros susidomėjimą manimi. Taip, žinoma, prisidės - juk vertino jūsų komisija, grožio ir mados srities specialistai, kurie suteikė man daug vilčių ir pozityvo laimėti ir priimti dar ne vieną iššūkį, kurio pagalba - galiu būti pastebėta . Dar kartą tariu didelį ačiū jums ir visiems mane palaikiusiems.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt