Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo gruodžio mėnesio veidas“ laimėtoja Greta Melvydaite

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo gruodžio mėnesio veidas“ laimėtoja Greta Melvydaite

Prisistatykite Greta.
Esu Greta Melvydaitė, man 25-eri. Su vaikinu gyvename Rokiškyje, tačiau iki vidurinės gyvenau Jūžintų miestelyje.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)
Pabaigusi vidurinę, iš kart įstojau į Lietuvos policijos mokyklą, tuo metu dar mokiausi Klaipėdoje. Mokslai trūko metus laiko, po jų pradėjau dirbti Rokiškio policijos komisariate. Policijoje dirbu jau 5-erius metus, esu Reagavimo skyriaus vyr. patrulė.

Su vaikinu abu esame policijos pareigūnai, susipažinome darbe. Kalbant apie darbą, tai gan įdomi, tačiau sunki specialybė. Būna įvairiausių situacijų, tiek pavojingų tiek linksmų, tačiau rimtų incidentų darbe per šį laikotarpį neturėjau. Daug kas mano, jog merginoms policijoje ne vieta, tačiau aš visada prieštarauju, nes kartais tiesiog užtenka moteriškos psichologijos, taip pat fiziškai esame stiprios moterys. Kalbant apie pasiruošimą - tiek vyrus, tiek moteris ruošiam lygiai taip pat. Darbe vykstu į iškvietimus, taip pat atlieku ir kelių policijos f-jas. Vienintelis dalykas, kuris nepatinka darbe, tai jog vis dar yra žmonių kurie nemėgsta policijos, pravardžiuoja. Aš vienintelio dalyko nesuprantu: žmonės, juk mes nevažiuojame į jūsų kiemus veltui, mes nepriverčiame jūsų vairuoti būnant neblaiviems, mes tik atliekam savo darbą, lygiai taip pat kaip ir kitų profesijų atstovai“.
Kadangi nenoriu apsistoti ties šiomis pareigomis, studijuoju Mykolo Romerio universitete teisės ir ikiteisminio proceso studijas. Šiuo metu kaip tik jas baigiu, neakivaizdžiai mokslas trunka 5 metus. Labai tikiuosi ir viliuosi, kad pabaigusi mokslus, kilsiu karjeros laiptais. Tai tiek apie mano darbą.
Nuo pat mokyklos laikų buvau aktyvistė, vesdavau renginius. Su muzikos mokytoju ir grupele vaikų, vykdavome į įvairius miestelius, miestus, kur koncertuodavome. Antroje klasėje pradėjau lankyti muzikos mokyklą, esančią Rokiškio mieste. Ten lankiau solfedžio, pianino ir pagrindinio dalyko - solinio dainavimo pamokas, mokiausi 7 metus. Muzika mane lydi visą gyvenimą. Visai neseniai, 2018 metais, vienas iš draugų man nežinant, mane užregistravo į muzikinį projektą „Mes vieno kraujo“, kurį rodė per LNK televiziją.

Šiame šou aš manau, kad sekėsi gan neblogai - praėjau atranką, sulaukiau tikrai gerų muzikos profesionalų pagyrimų, nuėjau beveik pusė muzikinio projekto. Tai tiek 
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Labai sunkus klausimas...  Gal pradėsiu nuo silpnųjų... Esu per daug gailestinga kitiems, visada noriu padėti kitiems, tiek darbe, tiek gyvenime, nors dažnai atgalinio ryšio nesulaukiu, bet sako, kad karma yra. Kartais nepasitikiu savo jėgomis, save nuvertinu. Iš stipriųjų, kad visuomet viską padarysiu iki galo, niekada nepaliksiu neužbaigto darbo, esu drąsi, ryžtinga ir sąžininga.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Galiu pasakyti, kad vieną gyvenimo svajonę jau turėjau ir ji išsipildė. Nuo pat vaikystės svajojau tapti pareigūne, taip, kad reikia labai atsargiai svajoti - nes svajonės pildosi. O apie dabartinę svajonę, turiu ir tikrai ne vieną, tačiau laimė mėgsta tylą...  Ateityje tiesiog svajoju sukurti gražią šeimą, nes manau, kad jokios svajonės neprilygsta šeimai ir jos vertybėms.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Tiesą sakant šiame konkurse sudalyvavau tiesiog norėdama pažiūrėti ar galiu laimėti ir vuolia. Labai džiaugiuosi, kad sulaukiau tiek daug palaikymo, be abejo, dauguma balsavusių yra mano artimas ratas, pažįstami, AČIŪ JUMS ! Ar konkursas prisidės prie mano ateities planų? Nežinau, tiesiog šis konkursas davė dalelytę daugiau pasitikėjimo savimi.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt