Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo gegužės mėnesio veidas“ laimėtoja Darija Grubliauskaite

  Prisistatykite Darija.
  Esu Darija Grubliauskaitė, man 14 metų, gyvenu Šiauliuose. Dažnai susilaukiu tokių klausimų, kaip ,,Ar esi modelis?‘‘, ,,Kaip pradėjai savo modelio karjerą?‘‘, bet aš nesu modelis ir nemanau, kad juo kada nors būsiu, kadangi neatitinku tam tikrų standartų. Būnant modeliu, neužtenka būti vien gražiai...


  Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)
  Šiuo metu kuo daugiau laiko stengiuosi skirti mokslams, kadangi greitai tapsiu gimnazistė, mokslų rezultatai man yra labai svarbūs, tai pat, kaip ir dauguma paauglių sportuoju, leidžiu laiką su draugais.
  Prieš kelerius metus mamai nusipirkus fotoaparatą ir pradėjus mane fotografuoti, supratau, kad man patinka kameros, objektyvai, nuo to laiko pradėjau dalyvauti įvairiuose konkursuose ir fotosesijose. Nors pirmos mano fotosesijos nebuvo pačios geriausios - nesijaučiau savimi pasitikinti ir sakiau sau, kad gyvenime nebedalyvausiu jokiuose konkursuose, bet laikui bėgant tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Per savo trumpą gyvenimo patirtį supratau, kad ne viskas turi pavykti iš pirmo karto.
  Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
  Esu drąsi, pasitikinti savimi, nebijanti iššūkių, stengiuosi viską gyvenime išbandyti, nes gyvename tik vieną kartą ir bijau, kad po to teks gailėtis kažko, ko nepabandžiau.
  Kaip ir dauguma žmonių bijau pasirodyti kokia esu iš tiesų, Lietuva nėra viena iš tolerantiškiausių šalių, todėl sunku būti savimi, manau ne vienas esame suvaržyti minties ,,O ką pagalvos kiti?‘‘. Tad ir internete stengiamės kartais pasirodyti taip, kaip norėtume, bet ne tas, kas esame iš tiesų...
  Kokia Jūsų gyvenimo svajonė?
  Norėčiau tapti modeliu, bet ne manekene, dalyvauti fotosesijose, bet nevaikščioti podiumu, taip pat plėsti savo instagrame: @darijagrblskt sekėjų auditoriją, norėčiau, kad man patinkantis užsiėmimas virstų darbu, iš kurio suaugusi galėčiau pragyventi.
  Kaip sekasi ją įgyvendinti?
  Sekasi visai gerai, fotosesijos kol kas yra mano hobis, kadangi man patinka tai, ką darau, gavusi pasiūlymų atvykti į fotosesijas - dažniausiai neatsisakau.
  Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
  Norėjau sau įrodyti, kad jei kažko labai stipriai nori, tai gali išsipildyti.
  Tikrai prisidės. Laimėdama supratau, kad niekada nevalia pasiduoti ir visad reikia siekti savo užsibrėžto tikslo, kad ir kaip tai atrodytų neįmanoma.

  Už nuotraukas dėkoju:
  ArmiPhoto
  Ainas Kazlauskas
  HAVVA Fotostudija
  Eva White Photography
  Andrius Stankūnas