Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo birželio mėnesio veidas“ laimėtoja Rugile Mockūnaite

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo birželio mėnesio veidas“ laimėtoja Rugile Mockūnaite

Prisistatykite Rugile. Esu Rugilė Mockūnaitė. Man yra 17 metų. Gimiau ir užaugau Pasvalio rajone, šalia Latvijos sienos esančiame mažame kaimelyje- Dagiuose. Šiuo metu mokausi Vaškų gimnazijoje. Prieš tai 10 klasių baigiau Saločių Antano Poškaus pagrindinėje mokykloje. Mano tėvai ūkininkai, o pati esu „pagrandukė“, turiu vieną vyresnį brolį. Man svarbiausia gyvenime yra didelis troškimas įgyvendinti daugybę tikslų ir stengimasis nepriekaištingai atrodyti.
Ką veikiate gyvenime? Nuo pat vaikystės svajojau tapti modeliu ir renginių organizatorė. Esu labai aktyvi, bendraujanti, mėgstu vesti renginius įvairiose šventėse. Taip pat labai mėgstu užsiimti fotografija, dainavimu, šokiais ir menu. Mokykloje visada mėgstu organizuoti įvairius renginius, siūlyti kitiems savo idėjas ir jas įgyvendinti.

Be to, mokykloje lankiau linijinių šokių būrelį 3 metus. Kai gaunu įvairius pasiūlymus dalyvauti renginiuose, tai dažniausiai atlieku pagrindinį vaidmenį. Be visų šitų mano talentų, yra dar vienas neatskleistas . Tai – grafinis piešimas. Šis talentas kurį laiką buvo paslėptas. 8-toje klasėje, kai per dailės pamoką mokytojas Balys Tuskėnas pasiūlė piešti retu ir nepaprastu būdu - jis pradėjo po truputį skleistis. Tai mane labai sudomino ir įtraukė. Tačiau iškarto nebuvau pasiruošusi piešti, nes tai užima didelę dalį savo laisvo laiko. Tik 10-toje klasėje atsirado noras piešti šiuo būdu ir tobulinti savo įgūdžius. Ir tai man sekasi puikiai, mano piešiniai buvo rodomi įvairiose parodose. Šiuo momentu galvoju nupiešti ir paruošti piešinius parodai savo gimtajame mieste Pasvalyje. Tikiuosi, jog tai man pavyks. Be to, dar visai neseniai pabandžiau išmėginti save, užpildydama anketą modelių agentūrai ir sulaukiau skambučio tą pačią diena, kad mane priėmė į modelius, bet atsisakiau, nes didelis atstumas, mokslai, ir dar galimybės neleidžia.
Kokios Jūsų stipriosios ir silpnosios savybės? Stipriosios pusės: tai užsibrėžto tikslo siekimas, bet kokią kaina, ryžtas, drąsa, kantrybė, ištvermė, kūrybiškumas, lankstumas, šokio technika, muzikos jausmas.
Silpnosios pusės: sunkumas anksti keltis, per daug emocionali.
Kokia gyvenimo svajonė? Mano gyvenimo svajonė – tapti profesionaliu modeliu arba renginių organizatore.
Kaip sekasi ją įgyvendinti? Šiuo metu visai gerai, bet dabar nejudu pirmyn link šių dviejų tikslų įgyvendinimo, nes mokausi ir neturiu galimybių.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo? Šio konkurso dalyvavimo tikslas buvo išmėginti savo jėgas ir tapti šio žurnalo veidu „Mada ir grožis“. Žinoma, kad prisidės šio konkurso laimėjimas, nes man tai reiškia didžiulį paskatinimą judėti link savo užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo ir siekimas padaryti tai, bet kokia kaina.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt