Ingridientai kovai su spuogais bei jų paliktais randais

Off Canvas

 

Ingridientai kovai su spuogais bei jų paliktais randais

Ką pirmiausia darote, kai ant veido pastebite spuogą? Kad išvengtumėte spuogų randų, negalima jų spaudinėti. Kai laukiate, kol spuogas užgis pats, visada galite ieškoti produktų, kurie pagreitins gijimo procesą.

Spuogams gydyti reikia tam tikrų kovos su spuogais ingredientų. Nuo spuogų pleistrų ir taškinių procedūrų iki molio kaukių ir cheminių šveitimo priemonių yra daugybė produktų, kuriais galite pasikliauti, norėdami išspręsti šią odos priežiūros problemą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurių ingredientų reikia ieškoti dėmėms/randams gydyti:

Salicilio rūgštis

Jei esate įpratęs gydyti dėmeles kasdien, tai tikriausiai ne pirmą kartą girdite apie šį ingredientą. Salicilo rūgštis yra aliejuje tirpi medžiaga, kuri geriausiai tinka riebiai ir dėmėms linkusiai odai. Tai padeda atsikratyti baltų ir juodų inkštirų bei pašalina purvą giliai porose. Jei susiduriate su užsikimšusiomis poromis, ieškokite produktų sudarytų iš salicilo rūgšties.

Norėdami panaikinti poras ir užkirsti kelią naujiems spuogams, naudokite COSRX „Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser“. Valiklis sujungia salicilo rūgšties ir arbatmedžio aliejaus galią gydant spuogus ir reguliuojant serumo gamybą.

Alfa hidroksi rūgštis

Spuogus gali sukelti negyvų odos ląstelių, riebalų ir bakterijų kaupimasis. Kai tai atsitinka, galite pastebėti netolygų odos atspalvį kartu su dėmėmis. Idealūs ingredientai, skirti pažeistoms vietoms gydyti yra AHR, įskaitant glikolio, pieno ir mandelinės rūgštis. AHR padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, atskleidžiant lygią ir skaisčią odą. Jei turite jautrią odą arba esate pradedantysis AHR, išbandykite „Beauty of Joseon“ žaliųjų slyvų „AHA Bubble Toner“. Sudėtyje yra 3% glikolio rūgšties ir žaliųjų slyvų vandens, dažai švelniai nušveičia odą ir pagerina išvaizdą tamsių dėmių, kurie atsiranda po spuogų. Jei jūsų oda pripratusi prie AHR, išbandykite „Isntree’s Clear Skin 8% AHA Essence“, kuriame yra pieno ir glikolio rūgščių, kad išvalytumėte odą ir neužkimštumėte porų.

Niacinamidas

Niacinamidas yra jūsų geriausias draugas, kai turite spuogų, ypač uždegimą. Kovos su spuogais ingredientas ne tik padeda spuogams greičiau išnykti, bet ir veikia kaip priešuždegiminis ir antibakterinis ingredientas, palengvinantis dirginimą ir mažinantis paraudimą.

Norėdami nuraminti uždegimą ar spuogus ieškokite odos priežiūros produktų, kurių sudėtyje niacinamidas yra vienas iš pagrindinių ingredientų. Toks produktas kaip RNW's DER. KONCENTRATAS „Niacinamide Plus“ kovoja su uždegimu ir padeda išspręsti hiperpigmentacijos problemas. Niacinamido įtraukimas į kasdienę odos priežiūros procedūrą gali gydyti aktyvius spuogus, tuo pačiu neleisdamas jiems palikti užsispyrusių tamsių dėmių.

Kaolino molis

Tiems, kurie turi riebią odą, naudokite veido kaukę, suformuotą kaolino moliu, kad atsikratytumėte perteklinio aliejaus ir priemaišų, sukeliančių išsiskyrimą. Kaolino molis puikiai padeda išvengti blizgesio ir pašalinti visus nešvarumus, kurie gali užkemšti poras. Tiems, kurių oda yra normali, sausa arba mišri, pridėkite molio kaukę liuteinės menstruacijų fazės metu, kai jūsų oda yra riebesnė ir labiau linkusi į būti pažeista. Norėdami kruopščiai išvalyti poras, bent kartą ar du per savaitę naudokite molio kaukę, pavyzdžiui, SOME BY MI „Super Matcha Pore Clean Clay“ kaukę. Praturtinta centella asiatica ekstraktu ir arbatmedžio lapų vandeniu, molio kaukė ramina odą neišsausinant.

Hialurono rūgštis

Nors šveitikliai ir veikliosios medžiagos padeda gydyti spuogus, taip pat svarbu į savo kasdienybę įtraukti drėkinančių ingredientų, kad jūsų oda būtų drėkinama ir sveika. Hialurono rūgštis padeda ištraukti drėgmę iš oro į jūsų odos paviršių, todėl tai yra puikus ingredientas, padidinantis odos drėgmės lygį. Užlašinkite kelis lašus „THE PLANT BASE“ „Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100“ ant drėgnos odos, kad jaustųsi ir atrodytų putli bei hidratuota. Serumas greitai įsigeria į odą ir saugo ją. Kadangi hialurono rūgštis yra švelnus ingredientas, nedvejodami įtraukite jį į savo kasdienę odos priežiūros procedūrą.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt