Į kontoros vakarėlį per pusvalandį

  Šventinis kontoros vakarėlis – svarbus renginys.

  Dalis žmonių jam ruošiasi smarkiai ir ilgai: iš anksto pasirenka aprangą, užsirašo į grožio saloną ar net pradeda laikytis dietos, kad reikiamu laiku atrodytų „geriau negu bet kada“. Deja, ne visos turi laiko tokiems pasirengimams. Dažniausiai tokie šventiniai vakarai vyksta po sunkios darbo dienos ir net jei iš darbo paleidžia anksčiau, vis tiek gali neužtekti laiko parlėkt namo ir pasipuošt. Laimei, išeitis yra.

   

  Plaukai

  Apie tai, kad artėja kontoros vakarėlis galima suprasti net ir neskaitant vidinių laiškų. Vienas iš artėjančios šventės požymių – „staiga“ pasikeitusios kolegių šukuosenos. Taigi, jos jau kirpykloje buvo, o jūs dar ne. Reikia paskubėt. Jei nemokate pati susikurti įspūdingos šukuosenos, paprašykite meistro supinti jums prancūzišką kasą. Tai – idealus variantas, tinkantis bet kuriam amžiui ir prie bet kurio rūbo. Arba tiesiog gražiai ir tvarkingai susišukuokite.

  Ilgai plaukai palieka erdvės fantazijai, bet nepamirškite, kad šiandien madingas natūralumas. Gražios, moteriškos plaukų sruogos ir garbanos. visada buvo neatsiejama šventinės šukuosenos dalis. Pasidariusios tokią šukuoseną jūsų iškart susikursite jausmingą ir lengvą įvaizdį – būtent tai, ko reikia linksmai šventinei vakaronei. Ant švarių plaukų užtepkite kiek muso ar putų. Plaukams visiškai išdžiuvus, susukite juos ant bigudi ar žnyplių. Jei norite, kad plaukai sulauktų vakaro, supurkškite juos laku ir susukite kuodą. Prieš pat vakarėlį plaukus pasileiskite ir nulenkusios galvą „supurtykite“ šukuoseną.

  Jeigu jūsų plaukai tiesūs, pabrėžkite juos dar labiau ištempdamos. Ant švarių, bet dar drėgnų plaukų užtepkite lengvą modeliuojantį kremą arba serumą. Norėdamos, kad plaukai „įgautų tūrį“, šaknis džiovinkite galvą nuleidusios žemyn. Atskirkite plaukus per sklaistymą ir ištempkite juos, pradėdamos per porą centimetrų nuo šaknų. Vėliau apipurkškite plaukus laku. Taip jie laikysis ilgiau.

  Pažaisti galima ir su trumpais plaukais. Pabandykite sukurti šelmišką, netvarkingą šukuoseną, esą plaukus sutaršė vėjas. Tam ant drėgnų plaukų užtepkite kiek muso arba putų ir chaotiškai džiovinkite plaukus, nulenkusios galvą žemyn. Kai tik plaukai išdžius, tarp rankų ištrinkite kiek vaško arba modeliuojančio kremo ir sutepkite sruogas. Tokia šukuosena atrodys natūraliai ir atlaikys net visą linksmybių naktį.

   

  Makiažas

  Turbūt nereikia priminti, kad vakarinis makiažas ryte – blogo tono požymis. Be to, jei dažytis ryte, tai vakare makiažas atrodys, švelniai tariant, ne kaip. Visgi, jeigu einant į darbą būtina pasidažyti, apsiribokite tonais ir rausvais atspalviais. Likusiu makiažu pasirūpinkite per pietus arba į darbo pabaigą. Svarbiausia – ryte išeidamos į darbą nepamirškite pasiimti kosmetinės, kurioje, be kosmetikos, bus ir drėgnos servetėlės bei higieninis lūpdažis. Jei nenorite, kad veidas primintų kaukės, netepkite antro tonalinio kremo sluoksnio ir pudros.

   

  Jeigu trūksta laiko ir meistriškumo smokey-eyes, verskitės be jų. Alternatyvus varianta – kruopščiai paskleisti rudi, pilki ar slyvų mėlynumo šešėliai. Arba neutralių tonų šešėliai. Apvadus taip pat vertėtų plačiau paskleisti, nes griežtos linijos skubant gali nepavykti. Naudokite juodą arba rudą tušą.

  Daugelis stilistų mano, kad kontoros vakarėliui puikiai tinka klasikinis raudonas lūpdažis. Jeigu ryšitės klasikai, įvaizdį įtvirtinkite juodu tušu, o likusį makiažą darykite neutralų. Atsparūs lūpdažiai puikiai laikosi, netepa taurių, bet sausina lūpas. Jeigu neorite susidurti su šia problema, periodiškai persibraukite lūpas higieniniu lūpdažiu arba permatomu balzamu. Ir pabaigai šiek tiek natūralaus atspalvio rausvumo užtepkite ant žandų „obuoliukų“. Tai ne tik atgaivins veidą, bet sukurs tokią išvaizdą, kad visi aplinkui bus įsitikinę, jog jūs visą dieną nedirbote, o tik ruošiatės šventei.