Prasidėjus šiltajam metų sezonui ir masiškai atsikračius žieminių galvos apdangalų, ir moteris, ir vyrus netikėtai ištinka nemalonios savijautos pliūpsnis.

  Tapti "Victoria's secret" angelu - kiekvienos manekenės svajonė. Tačiau apatinio trikotažo kompanijos kriterijai beprotiškai griežti. 
  Jie merginas renkasi ne tik pagal figūrą, bet ir pagal asmenybę, kiekviena jų - savotiškai žavi ir kerinti

  Visoms skubančioms ir neturinčioms daug laiko šie patarimai tikrai pravers.

  Pasižvalgykime kas madinga šiemet?

  Patys tinkamiausi batai 2016 metų vestuvėms ceremonijai ir po jos.
  Kaip ir suknelės nevisų nuotakų baltos taip ir bateliai neprivalo būti balti. Drąsiai galite rinktis metalo atspalvių batus ar gyvatės odos tekstūra.
  vyrauja minimalizmas ir paprastumas. kelios išraiškingos detalės. Rinkitės kuo patogesnius sau batelius net jei ir nepatogiausi atrodo, kaip iš Jūsų svajonės.
  Kai svajonė iškels daugybę pūslių šiltą dieną, vakare apie šokius negalėsite galvoti net su sandalais. Nebūtina jog ir kulnas būtų kuo aukštesnis.

  Patogumas šią dieną ypač svarbus kur nenorite galvoti apie nepatogius batus Jūsų svarbią dieną todėl vistiek pasirūpinkite ir žemais, elegantiškais sandalais.

  Šaltinis: Pegasus Foto

  Išbraukite iš vestuvių planavimo sąrašo balandžius ir vienodas pamergių sukneles – išgelbėsite vestuves. Juokauju.
  Nors ruošdamasi savoms, tikrai išbraukiau daug „privalomų“ dalykų, ir laimėjau. Mane, kaip ir jus, prieš tuokiantis pylė nervinis prakaitas, nes šeima ir
  tuoktuvių versliukai puikiai išmoko visų nebūtinų, bet varginančių ir brangių ritualų. Išbraukite. Tai tik šventė, ne gyvenimo egzaminas.

  Padangų gamybos milžinės „Pirelli“ kalendorius drastiškai pakeitė įvaizdį

  Šiandien kalbinome fotografę ir bandėme išsiaiškinti kaip atrodyti nuotraukose kuo geriau.

  Norėdami, kad šventės nesugadintų virškinimo sutrikimai ar apsinuodijimai, atidžiau apdorokite maisto produktus. Pravers žinoti kelias paprastas taisykles.

  Japonų virtuvės maistas laikomas vienu iš sveikiausių ir maistingiausių pasaulyje. Šios šalies ilgaamžiškumo priežastys slypi maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.

  Tam, kad galėtum džiaugtis elastinga, švelnia ir, svarbiausia, sveika 
  veido oda, privalai tinkamai ją prižiūrėti. O šiam procesui reikalingos 
  keturios pagrindinės sąvokos: valymas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga.

  Kava... Kokius vaizdinius sukelia šis žodis? Ankstų rytą ir viliojantį, gilų ir aksominį kavos pupelių kvapą, pasklidusį visuose namuose...

  Šiuo metu į plaukus įpinti paprastą juodą juostelę yra labai madinga.Taigi jei Jums stinga idėjų, kaip supinti plaukus, tiesiog įpinkite į kasą juostelę.

  Jei jūsų nagai nuolatos lūžinėja, sluoksniuojasi, pilkėja, Jums reikia  susimąstykite apie savo mitybą. Turėtumėte valgyti daugiau vaisių, kuriuose gausu vitamino A. Taip pat žuvies, kiaušinių, varškės.

  Šiuolaikinių inovacijų ir technologijų laikais jau  jaunavedžiams ypač sunku pasidarė išsirinti vestuvinius žiedus. Jaunavedžiai yra viliojami ne vien tik naujausiomis mados tendencijomis bet ir įvairiausiais išradimais. Bet, ar ištikrųjų tokie vestuviniai žiedai yra tinkami ir tarnaus mums penkiasdešimt ar daugiau metų?

  Ar norėtumėte gėrimo, kuris ne tik jūsų gomurį malonintų skoninėmis savybėmis, stiprintų imunitetą, bet dar ir lieknėti padėtų? Toks yra!

  Jutos universiteto tyrėjas Nicholas Wolfinger tikina radęs optimalų laiką, kada reikia tuoktis, kad išvengtumėte skyrybų, rašo independent.co.uk.

  Laikydamiesi Kopenhagos dietos galite ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų (net iki 10 kg), bet ir pagerinti medžiagų apykaitą, sumažinti celiulitą.

  Kopenhagos, arba Danijos karališkosios ligoninės, dieta paremta itin griežtomis taisyklėmis ir apribojimais, tad ji labiausiai tiktų stiprią valią turintiems žmonėms.

  Straipsnyje rasite išvardytus Kopenhagos dietos privalumus ir trūkumus, 12 dietos taisyklių ir išsamų 13 dienų meniu.

  Armėnų menininkas Edgaras pritraukė tūkstantinę gerbėjų armiją kurdamas sukneles iš...to, ką turi po ranka - citrinos griežinėlis, lapeliai ar nudeginti degtukai.

  Kai April Star iš Majamio buvo vos šešeri, medikai jai nustatė baltmę, tačiau ši ligoa nesustabdė jos siekti savo svajonės tapti modeliu.

  Teisinga mityba yra vienas iš svarbiausių sveikatos ir geros savijautos elementų. Tyrimai rodo, jog lietuvių gyvensenos įpročiai gerėja, bet vis dar per mažai valgome daržovių ir energetiškai maistingų produktų, maitinamės nereguliariai, neatsisakome žalingų įpročių bei per mažai judame. O nevisavertės mitybos neretai esame nelinkę kompensuoti papildomomis priemonėmis. Rezultatas – organizmui pradeda trūkti vitaminų, mikroelementų ir kitų biologiškai svarbių medžiagų. Pasekmės – atsiranda ligų, vargina prasta nuotaika, stinga jėgų ir energijos.

  Valgyti sveikai pasirodo nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Išbandykite šiuos patarimus ir džiaukitės geresne savijauta!

  Didysis vestuvių bumas tradiciškai įsibėgėja vasaros antrojoje pusėje, tačiau vis daugiau porų ryžtasi savo šventei rinktis šaltąjį sezoną. Ir tikrai, kodėl gi ne? Juk romantiniuose filmuose vestuvės vyksta ne tik kad baltam sniegui užklojus visą miestą, bet dar ir per pačias Kalėdas!

  Šių metų gruodžio 4 – ąją dieną būrys žmonių rinkosi į oazę „Crystal Club“ ne tik pasižiūrėti tarptautinis bušido S.W.A.T. 52 turnyro, kurį tiesiog privalote pamatyti bent kartą savo gyvenime. Ir ne dėl to, jog čia kovoja stipriausi Lietuvos kovotojai, bet ir dėl kartu vykusio konkurso „Miss Kovotoja 2015m“.

  Aktyvaus sveikatinimo ir sporto projektas „Judėjimas - sveikatos šaltinis“ jau startavo trijose Lietuvos savivaldybėse ir įgauna vis didesnį pagreitį. Mat organizatoriai žada ne tik nemokamas treniruotes su profesionalais 60 Lietuvos savivaldybių, bet ir nemokamas narystes asmeninių trenerių portale „Sporto birža“.