Grožis

Off Canvas

 

Šį savaitgalį susituokė garsiausias šalies modelis – Edita Vilkevičiūtė.

Vasara neįsivaizduojama ne tik be suknelės, bet ir be sijono.

Visos žinome daug gudrybių, kad makiažas būtų pavykęs, bet ar žinome, kaip dažytis rekomenduojama nešiojančioms akinius?

Auskarai – kiekvieno įvaizdžio baigiamasis akcentas.

Savo spintą reikia prižiūrėti ir nuolat tvarkyti.

Prabėgusį savaitgalį Vilniuje vyko vienas gražesnių ir įdomesnių šiųmetinių sporto renginių – Aerobinės gimnastikos čempionatas. Ne pirmus metus stebint šias įdomias ir savitas varžybas, smagu matyti, kaip auga tiek jų dalyvių skaičius, tiek gražėja ir keičiasi pats čempionatas.

Nors jaunos merginos dažniausiai nori atrodyti vyresnės, visuomet ateina toks laikas, kai moterys nori atrodyti jauniau.

Norint atrodyti pritrenkiamai ir sužavėti visus paplūdimyje, tiesiog būtina išsirinkti sau tobulai tinkamą maudymosi kostiumėlį.

Stilingai apsirengti gali kiekvienas, drabužius išsirinkęs pats ar su stilisto pagalba. Bet reikia mokėti ir tuos drabužius prižiūrėti.

Modeliai – ne tik idealių formų, bet ir gražių veido bruožų žmonės.

G. Bündchen – visiems gerai žinomas modelis. Pagal statistiką, būtent ji laikoma daugiausiai pasaulyje uždirbančiu modeliu.

Žinomos moterys dažnai dalijasi patarimais, kaip visuomet atrodyti žavingai ir traukti aplinkinių žvilgsnius. O mes pateikiame trumpą viso to santrauką – 8 svarbiausias taisykles, kuriomis vadovaujantis būsi tikra dievaitė.

Nusistovėjusios tiesos ir įsitikinimai taip įsišakniję į mūsų mąstymą, kad kartais net nesusismąstome, nors elgiamės netinkamai.

Daugeliui atrodo, kad dizainerių darbas lengvas ir įdomus. Kad jie mėgaujasi dėmesiu ir pinigais.

Visi žinome, kad rūpintis savimi reikia pradėti iš vidaus.

Raudonos lūpos – pats geriausias pasirinkimas bet kokiai moteriai ir bet kokiam stiliui.

Dažnai moterys rytais sprendžia tą patį klausimą – ką šiandien apsirengti?

Nori sulaukti gausybės komplimentų ir traukti visų aplinkinių žvilgsnius?

Nors dažniausiai matome lieknas merginas, kurios mums demonstruoja madingiausius sezono drabužių derinius, stilingų drabužių apstu ir apvalesnėms moterims. Beja, jos savo populiarumu ant podiumo sparčiai vejasi „standartinius“ modelius.

Daugelio moterų kosmetinės, lentynėlės vonioje ar šalia veidrodžio yra pilnos visokiausių ilgai kauptų priemonių. Dažnai kai kurios ar net didžioji dauguma nebenaudojamos, bet vis delsiama jas išmesti.

Ar gali būti kažkas blogiau, nei praleisti valandų valandas, brangaus savo laiko, tam, kad tavo manikiūras atrodytų pritrenkiamai? Jau nekalbant apie sunkiai uždirbtus pinigus, kuriuos sumoki manikiūristei kiekvieną kartą, kai tik nagai atauga ir lieka tarpelis tarp lako ir nagų odelių.
Tam yra išeitis! Manikiūras, kuris ne tik stilingas ir nuostabiai atrodo, tačiau taip pat, jo dėka- nagų augimas taps nematomu ir juo galėsite mėgautis kur kas ilgiau. Šios tendencijos idėja, tai permatomas lako sluoksnis tarp odelių ir spalvoto lako.
Štai keletas šio manikiūro idėjų jums:

Nors kiekvienas žmogus grožį supranta savaip, vis dėlto egzistuoja tam tikri standartai ir nuolat keičiasi stiliai. Šį kartą aiškinamės, kaip tavo stiliaus pojūtis yra nulemtas pagal gimimo datą ir žvaigždes.

Šiais laikais plaukai dažomi kone visomis spalvomis. Kaip išsirinkti tą, kuri puikiai atrodytų ir leistų jaustis pačia gražiausia? Pateikiame kelis patarimus, padėsiančius apsispręsti ir nepasiklysti spalvų labirinte.

Moterys, planuodamos savo vestuves, labai daug dėmesio skiria būtent savo stiliui. Šio sezono tendencijos ir rekomendacijos, norinčioms ne tik puikiai jaustis, bet ir pakerėti kitus, kiek kitokios, lyginant su praėjusisias metais.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt