Gisele Bundchen

Off Canvas

 

Gisele Bundchen

Modelis Gisele Bundchen yra gerai žinoma mados ir modelių industrijoje. Jeigu kas nors nežino šio modelio – vadinasi jie yra visai „žali“ mados ir modeliavimo pramonėje. Ši 37-erių metų supermodelis yra vis dar aktuali scenai. Su tokiu įspūdingu portfolio ir modeliavimo patirtimi, ji turi pilną teisę sakyti, kad per savo modelio karjerą – dominavo mados industrijoje.


1990 m. ši Brazilijos gražuolė „įsiveržė“ į modelių pramonę ir pradėjo sėkmingą savo karjerą.
2000 m. Gisele pradėjo dirbti su populiariausiu apatinio trikotažo prekės ženklu pasaulyje - „Victoria’s Secret“.
Ji buvo viena iš pirmųjų, kuri įkvėpė kitus modelius, tokius kaip Adrianna Lima, Alessandra Ambrossio ir Candice Swanepoeltapti, kurios per modelio karjerą tapo milijonierėmis, tapti „Victoria’s secret“ modeliais.
Tapusi vienu iš „Victorio’s secret“ angelu, Gisele be savo nepriekaištingos išvaizdos, visus žavėjo ir savo įspūdinga, neeiline modelio eisena podiumu, vadinama „horse walk“. Giselė buvo pradininkė šio naujos eisenos stiliaus ir modeliai bandė jį atkartoti, tačiau pavykdavo ne kiekvienam.
Nors pagrindinis gražuolės darbas buvo modeliavimas, Gisele taip pat atliko daugybę vaidmenų kino ir pramogų pramonėje. Ji vaidino tokiuose filmuose, kaip „Taxi“, „Ir velnias nešioja Pradą“. Be viso šito, ji šiuo metu dirba ir prodiusere užkulisiuose.
Gisele Bundchen yra tikrai tas modelis, į kurį ne vienas modelis lygiuojasi ir laiko pavyzdžiu. Ji turi didžiulį sąrašą laimėjimų: ji buvo tituluota „geriausiai apmokamu modeliu pasaulyje“ ir „galingiausia moterimi pasaulyje“. Nepaisant visos šios šlovės, Gisele išlieka paprasta, draugiška ir nuolat bendradarbiauja su daugeliu labdaros organizacijų, susijusių su vaikais, medicinos švietimo ir aplinkos problemomis.
Todėl Giselė yra ne tik modelių „mūza“, ja didžiuojasi visas pasaulis.

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
https://www.madairgrozis.lt/gisele-bundchen#sigProId6e841b7fe8

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt