Gidas plius dydžio modeliams

Off Canvas

 

Gidas plius dydžio modeliams

Modeliavimo pasaulyje yra daug įvairių tipų modelių.  Kadangi modeliavimo pobūdis yra parduoti produktus, iš tikrųjų modeliui gali būti suteikta daugybė skirtingų vaidmenų: plius dydžio ar smulkūs modeliai, vaikų ar vyresnių modeliai, jau nekalbant net apie pagrindinius skirtumus, pvz., Vyrus ir moterų modeliai.

„Plus Size Model Industry“ įvadas
Didelio dydžio modeliai yra paklausūs, nes didžioji dauguma žmonių, ypač moterų, iš tikrųjų viršija standartinius dydžius, kurių reikalauja modelių pramonė. Tampa nerealu matyti plonas moteris, dėvinčias drabužius, kataloguose, žurnaluose, internetinėse parduotuvėse ir reklamoje. Užtat kartais mums patinka matyti moterį, kurios figūra yra pilnesnė, atsižvelgiant į realybę, kaip moterys iš tikrųjų dažniausiai atrodo.

Plius dydžio modelių pramonė yra mažesnė nei kitose mados pramonės srityse, kurios vis dar remiasi lieknos ir aukštos moters įvaizdžiu, nesvarbu, kokia jos rasė ar kilmė. Pavyzdžiui, mes dar nematėme „Victoria's Secret“ plius dydžio modelio. Bet tai auga, o tai reiškia, kad norėsite sužinoti apie tai daugiau, kad neatsiliktumėte nuo tendencijų.

Kas yra plius dydžio modeliai?
„Plus-size“ modeliai - tai kategorija modelių, kurie viršija standartinį mados industrijos naudojamą dydį. Nėra tikro visos pramonės apibrėžimo, dėl kurio būtų susitarta, atsižvelgiant į faktinius dydžius ir ribas. Todėl sunku sugalvoti tikslią išvaizdą, kurią moteris turi turėti, kad galėtų patekti į šią kategoriją.

Tačiau paprastai kalbant, ji yra didesnė už vidutinį modelį - tik ne tokią didelę, kaip jūs manote. Tiesą sakant, dauguma moterų JAV ar Europoje būtų laikomos plius dydžio moterimis. Jūs neturite būti labai apkūni, kad tilptumėte į šią kategoriją. Paprastai plius dydžio modelių agentūros ieško mergaičių, kurios šiek tiek viršija normalų svorį - nutukę ar labai antsvorio turintys modeliai vis dar yra itin reti.

„Plus-size“ modelių darbai
Yra daug galimybių kalbant apie plius dydžio modelių darbus. Tiesą sakant, potencialios darbo vietos yra beveik neribotos, tačiau čia pateiksime keletą variantų.

• Podiumo modelis
• Katalogo ar internetinės parduotuvės modelis
• Modelis vaizdo įrašų reklamose
• Muzikiniai vaizdo įrašai, filmai ar TV priedai
• Meno modelis arba gyvenimo modelis
• nuomonės formuotoja ar tinklaraštininkė

 

Fiziniai reikalavimai

Apkūniems modeliams iš tikrųjų nėra griežtų fizinių reikalavimų, nes nėra nustatyto dydžio, kuriuo jums reikia būti. Tačiau Jūs turite didesnes galimybes įsidarbinti, jei atitinkate standartinį dydį - pavyzdžiui, jei Jūsų kūnas yra tikslus 44 dydžio. Tai leis jums dirbti kaip tinkamas modelis, pozuoti katalogams ir pan. Įprastai ši kategorija prasideda nuo 40 dydžio.

Ūgio reikalavimai „plus“ modeliams nėra tokie griežti, kaip įprastiems modeliams: iš tikrųjų galite būti šiek tiek žemesni, paprastai nuo 167 cm iki 175 cm. Jūs netgi galite išsisukti būdami žemesni nei šie reikalavimai, nes yra sėkmingų modelių, kurių ūgis yra 165 cm.

Taip pat turite stengtis išlikti tokio dydžio, kokio esate, kitu atveju negausite darbo pasiūlymų, jei Jūsų svoris pakils ar sumažės. Klientai nežinos, ko tikėtis, kai pasirodysite, o tai jiems nėra puiku.

Jūs taip pat turėtumėte turėti švarią odą, veikus plaukus bei nagus - taigi, jei Jūsų sveikata yra gera, turėsite pakeisti savo gyvenimo būdą. Iš esmės, puiki sveikata yra sėkmės raktas Jums kaip plus dydžio modeliui.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt