Garsiausi Lietuvos modeliai, užkariavę visą pasaulį

  Kiekviena mergina, pradėjusi modelio karjerą, svajoja užkariauti ne tik savo šalies podiumą, bet ir skinti laurus svetur.


  Šį kartą aptarsime įžymiausias Lietuvos manekenes, kurios dirba su garsiausiais prekės ženklais visame pasaulyje.

  EDITA VILKEVIČIŪTĖ
  Ši moteris gali džiaugtis devyniolikta vieta seksualiausių pasaulio modelių rinkimuose bei dvidešimt pirmąja vieta profesionaliausių ir gražiausių pasaulio modelių reitinguose. Edita, būdama vos septyniolikos, jau dalyvavo Milano mados savaitėje. Sulaukus pilnametystės prasidėjo jos „aukso amžius“ - bendradarbiavimas su „Vogue“, „Elle“, „Versace“, „Chanel“ ir kitais puikiai mados pasaulyje žinomais vardais.

  Edita

  JULIJA STEPONAVIČIŪTĖ
  Savo karjerą užsienyje modelis pradėjo vos sulaukusi šešiolikos. Jai teko garbė puošti „Vogue“, „Interview Magazine“, „W Magazine“ višelius. Julija gali pasigirti esanti tarp penkiasdešimties gražiausių pasaulio modelių. Modelis dirba su „Kenzo“, „Lanvin“, „Moschino“ ir kitais garsiais prekiniais ženklais.

  Julija

  GIEDRĖ DUKAUSKAITĖ
  Ši gražuolė pirmąją sutartį savo karjeroje pasirašė su „New York Model Management“ vos sulaukusi pilnametystės. Giedrę galima pamatyti reklamuojant tokius ženklus kaip „i-D“, „D&G“, „Miu Miu“, „Vogue“ ir kitais.

  Giedre

  EGLĖ TVIRBUTAITĖ
  Mergina dėl savo išvaizdos buvo pastebėta dar paauglystėje, bet tuomet į modelio darbą rimtai nežiūrėjo. Susidomėjimas vis augo, todėl pabaigusi mokyklą Eglė apsisprendė pabandyti modelio karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jai tai pavyko be didelio vargo, greitai pradėjo bendradarbiauti su „Benetton“, „Elle“, „Ferre“ ir kitais pasaulyje žinomų ženklų atstovais.

  Egle

  RASA ŽUKAUSKAITĖ
  Modelio debiutas įvyko „Prada“ pavasario šou Milane, kai jai tebuvo devyniolika. Pirmoji sutartis su „Next Model Management“ buvo tik pati pradžia. Greitai mergina pradėjo bendradarbiauti su „Louis Vuitton“, „Gucci“, „Love Magazine“.

  Rasa

  Šaltinis: modelių agentūra PEGASUS