Fotostudija „Pegasus foto“ - brangiausias gyvenimo akimirkas įamžiname Jums!

  Fotostudija „Pegasus foto“ - brangiausias gyvenimo akimirkas įamžiname Jums!
      
      „Leiskite Jus nufotografuoti. Praėjęs laikas negrįžta, tačiau prisiminimai gyvena amžinai ir nuotraukose jie atgyja vėl ir vėl - fotografuojame Jums!“ - tokiu šūkiu klientus pasitinka profesionali ir šiuolaikiška fotostudija „Pegasus foto“.


  •     Ne pirmus savo veiklos metus skaičiuojanti ir sėkmingai dirbanti fotostudija „Pegasus foto“, klientų patogumui įkurta pačiose Kauno centro prieigose, Žaliakalnyje. Ne tik kauniečiai, bet ir  miesto svečiai nesunkiai randa čia kelią. Netoliese esančios viešojo transporto stotelės garantuoja greitą ir sklandų susisiekimą su bet kuria Kauno dalimi, o erdvioje automobilių stovėjimo aikštelėje klientai visuomet randa vietos savo automobiliu. Fotostudiją nuo Laisvės alėjos skiria vos 5min kelio,o nuo  Kauno Senamiesčio vos 10min kelio.


  •     Moderni 150 kv.m. ploto fotostudija klientus pasitinka jaukia aplinka, draugiška ir profesionalumu spinduliuojančia atmosfera. Čia dirbanti profesionalų komanda laukia visų norinčių įsiamžinti nuotraukose – gyventi amžinai.  


  •     “Mūsų profesionalių ir paslaugių fotografų komanda fotografuoja Jums. Klientų grožį ir unikalumą atskleidžiame bet kokio tipo fotosesijose: asmeninėje, šeimyninėje, vaikų, besilaukiančiųjų (nėštukių), portretinėse, fotografuojant krikštynų ar vestuvių ceremonijas ir t.t. Nefotogeniškų žmonių nėra! Ateikite ir įsitikinsite tuo patys.“ - kviečia studijos vadovas Virgis. 


  •     Savo klientams fotostudija siūlo temines fotosesijas studijoje ir ne tik. „Ar kada galvojote apie fotografavimąsi naktinio miesto fone? O, senoje ir apleistoje fortifikacinėje tvirtovėje? O, prie prabangaus automobilio vairo? O, gal prie lėktuvo šturvalo? O, upėje, jojant arkliu? O, ...? Išdrįskite įgyvendinti net slapčiausias savo svajones arba padovanokite galimybę tai padaryti savo artimam žmogui. Sulaukiame ir drąsesnių klientų, kurie pageidauja nusifotografuoti subtilioje ir pikantiškoje glamūro fotosesijoje.“ - pasakoja fotostudijos vadovas. 


  •     Išskirtinis „Pegasus fotostudija“ bruožas – mobili fotostudija, kuri fotosesijai gali atvykti į beveik bet kurią aptartą vietą. Mobili fotostudija nėra priklausoma nuo elektros (kaip įprasta studija), mat visą fotosesijai reikalingą elektros energiją pasigamina fotografavimo vietoje, tai leidžia fotografuoti beveik bet kur. 


  •     Mokyklų ar universitetų išleistuvių šventės, renginiai, koncertai, parodos, pristatymai, jubiliejai ir sukaktys, ir kitos progos gali ilgai gyventi ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose.  


  •     Fotostudijos vadovas pabrėžia, jog fotostudijoje dirbantys profesionalai nuolat tobulinasi įvairiuose kursuose, seminaruose, pleneruose, dalyvauja parodose ir konkursuose, seka madas. Nuolat atnaujinama profesionali techninė įranga užtikrina, kad fotostudija yra viena moderniausių Lietuvoje ir joje užfiksuotos akimirkos nuotraukose gyvena ilgus metus ir klientams suteikia džiaugsmo vėl ir vėl. „Juk fotografija ir yra tam, kad išsaugotų brangiausias mūsų gyvenimo akimirkas“.


  •     „Pegasus fotostudija“ glaudžiai bendradarbiauja su „Pegasus modelių mokykla“, kuri profesionaliai rengia būsimuosius modelius ir fotomodelius. Modelių mokykloje išmokstama ne tik pozavimo pagrindų, tačiau lavinama taisyklinga laikysena, tobulinama grakšti ir gundanti eisena, įsisavinama daugybė fotomodelio darbo paslapčių, kurias sunku sužinoti kažkur kitur. 


  •     „Ar norėtumėte įsiamžinti klasikinėje, ar teminėje fotosesijoje – neįmanomų užduočių mums nėra, todėl patenkinsime net reikliausio kliento lūkesčius!”


  •     Fotostudija klientų laukia Kaune, Žemaičių g. 31/ Savanorių pr. 66 (2 aukštas 252 kabinetas (įėjimas iš Žemaičių g. šalia Prisikėlimo bažnyčios)). 


  •     Interneto svetainė: http://www.pegasusfoto.lt/ 

  •     Informacija tel. (8~620) 94 424 arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
      


  •     Fotostudija siūlo šias paslaugas:
   Asmeninės fotosesijos;
   Šeimyninės fotosesijos;
   Vaikų fotosesijos;
   Besilaukiančiųjų (“nėštukių”) fotosesijos;
   Grupinės fotosesijos;
   Erotinės ir glamūrinės fotosesijos;
   Teminės fotosesijos studijoje ar Jūsų pasirinktoje  vietoje;
   Vestuvių fotografavimas;
   Krikštynų fotografavimas;
   Jubiliejų, sukaktuvių ir kitų asmeninių švenčių fotografavimas;
   Komercinės foto fotosesijos;
   Renginių ir švenčių fotografavimas;
   Fotostudijos nuoma;
   Fotografinė spauda;
   Daugybė kitų fotografijos paslaugų.

      
  Parengė A.Venteraitis
  Nuotraukos  „Pegasus fotostudija“