ESTETINIS VEIDO GROŽIS' – IŠSKIRTINIS PRAKTINIS SEMINARAS KAUNE

"ESTETINIS VEIDO GROŽIS" – IŠSKIRTINIS PRAKTINIS SEMINARAS KAUNE

Jau šį šeštadienį, lapkričio 25 dieną, Kaune "Bangos" verslo centre vyks seminaras "Estetinis veido grožis".

Seminaro metu ne tik teoriškai, bet ir praktikai paliesime aktualiausias veido priežiūros problemas, makiažo subtilybes.

Pirmiausia, ką pamato žmonės, žiūrėdami į jus – jūsų veidas ir veido oda. Šią jūsų kūno dalį labiausiai įtakoja išoriniai veiksniai, todėl svarbu išmokti ja tinkamai pasirūpinti ne tik tam, kad jaustumėtės graži, bet ir tam, kad išvengtumėte paaugliškų spuogų ar sustabdytumėte senėjimo požymius.
Sunku nustatyti veido priežiūros standartus, tinkamus visiems odos tipams, tačiau norime jums pristatyti pagrindinius žingsnius, kurie turėtų tapti kasdieniu jūsų ritualu. Seminarą vainikuos vizažistės paskaita – išmoksite sukurti norimą savo įvaizdį, pabrėžti veido privalumus. Makiažas – jūsų antra oda.

Seminaro metu savo žiniomis ir patirtimi su jumis dalinsis net 4 patyrusios lektorės, su kuriomis galėsite pasikonsultuoti ir indiviualiai. Išmoksite ne tik tinkamai prižiūrėti savo veido odą, bet ir palepinti ją veido masažu (praktinė pamoka su visomis reikalingomis priemonėmis). Jūsų taip pat laukia išskirtinė galimybė atlikti individualią veido odos analizę aparatu API 100. Šis aparatas padės nustatyti net 8 jūsų veido odos požymius, tokius kaip drėgmė, elastingumas, jautrumas, raukšlės, riebalai, melaninas, poros, aknė. Išsamiau apie šiuos požymius ir jūsų individualius rezultatus bus kalbama jau seminaro metu su kiekviena dalyve atskirai.

Paskutinė seminaro tema – makiažas sau. Paskaitos metu ne tik sužinosite kaip teisingai pasirinkti sau tinkanačias priemones ir spalvas, bet ir pati pasidarysite sau makiažą su profesionalios vizažistės pagalba, patarimais ir priemonėmis.

"ESTETINIS VEIDO GROŽIS" tai unikalus ir išskirtinis seminaras, kurio metu kiekviena moteris ne tik geriau pažins save, bet ir išeis iš jo pasilepinusi bei akivaizdžiai pasigražinusi.

Detali seminaro programa, informacija apie lektores bei aptariamas temas ir visa reikiama informacija čia.

Medija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt