Drabužių spintų pagrindiniai tipai

Drabužių spintų pagrindiniai tipai

Yra įvairių tipų drabužių spintų. Kad išsirinkti sau tinkamiausią, atsižvelgti reikia į spintai skirtą biudžetą, asmeninį skonį ir patalpos, kurioje bus statoma spinta, dydį. Dalinamės pagrindiniais drabužių spintos tipais.

NINTCHDBPICT000490622560
Drabužių spinta su slenkančiomis, veidrodinėmis durimis. Toks drabužių spintos tipas yra tinkamiausias tiems, kurie nori sutaupyti vietos miegamajame, ar kitoje patalpoje, kurioje bus statoma spinta. Tokios spintos dažniausiai tinka kompaktiškesniems žmonėms.

Veidrodinės durys atlieka dar ir veidrodžio funkciją, todėl nebereikia pirkti atskiro veidrodžio. Tokiose spintose dažniausiai būna du skirtingo dydžio pakabinami skyriai ir įmontuoti keli stalčiai – nei per daug, nei per mažai.

NINTCHDBPICT000490622541 e1559920477521

Talpios drabužių spintos su daug skyrių. Šis spintos dizainas yra geras pasirinkimas, jeigu ieškoma universalios drabužių spintos, kuri tiktų prie bet kokio stiliaus dekoro. Tokia spinta nėra nei per daug moderni, nei per daug tradicinė, tačiau toks dizainas yra gana talpus, nes turi daugiau pakabinamų skyrių ir stalčių nei, pavyzdžiui, drabužių spinta su slenkančiomis, veidrodinėmis durimis arba atviros spintos. Dažniausiai tokios spintos yra pagamintos iš natūralios medienos, todėl tiems, kas vertina kokybę, jaukumą ir natūralumą, tokios spintos būtų puikus pasirinkimas.

Elk wardrobe

Atviros spintos. Jeigu tradicinei drabužių spintai vietos nėra, arba esate nusiteikęs prieš uždaromas ir varstomas drabužių spintas, atviros spintos yra geriausias pasirinkimas. Tokios spintos ne tik atrodo madingai ir stilingai, bet ir taupo erdvę ir yra labai patogios - juk nereikia kas kart norint pasiimti drabužius varstyti spintos durų pirmyn ir atgal. Užtenka prieiti ir ištiesti ranką. Tiesa, tokiose spintose nėra daug vietos, dažniausiai yra tik pakabinamų drabužių skyrius ir vienas ar du stalčiai. Todėl norintiems talpios spintos, šis sprendimas nebūtų protingas.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt