Dar negirdėti faktai apie „Saulėlydžio“ aktorę Kristen Stewart

   Kristen Stewart išgarsėjo kaip aktorė dėl savo vaidmens kaip „Bella Swan“ sagoje "Twilight“, šis filmas padarė ją ypač įžymia. Tačiau yra keli dalykai, kurių galbūt nežinojote apie šią žavią aktorę ir talentingą dainininkę.


  1. Kristen Stewart gimė Los Andžele, vėliau keleriems metams išsikraustė į Koloradą, tačiau būdama 8 metų vėl sugrįžo į Los Andželą kartu su savo šeima.
  2. Jos pilnas vardas yra – Kristen Jaymes Stewart
  3. Kristen augo tarp dviejų brolių. Jos vyresnis biologinis brolis yra Cameronas, kitas brolis, vienmetis su Kristen – Tayloras – buvo įvaikintas, kai Kristen buvo 13 m.
  4. Jos tėvas yra žymus televizijos prodiuseris
  5. Kristen Stewart augdama šeimoje, kurioje didelę dalį užėmė kameros, norėjo būti režisiere. Ji niekada nesvajojo apie aktorės karjerą, nes nemėgo būti dėmesio centre.
  6. Kristen Stewart, būdama 8-erių metų, buvo pastebėta talentų agento, dainuodama mokyklos koncerte. Nors nuo tada Kristen tapo ne dainininke, bet aktore, ji sudainavo net dvejuose savo filmuose.
  7. Iki 8 klasės Kristen lankė mokyklą Kalifornijoje. 9-12 klasėse, ji jau mokėsi savarankiškai namuose, nes buvo per daug užimta , kad lankytų pamokas mokykloje. Kristen būdama 19 metų gavo mokyklos baigimo diplomą, tuo metu besifilmuodama „Saulėlydžio“ trečioje dalyje „Užtemimas“.
  8. Kristen Stewart už „Saulelydžio“ du filmus, uždirbo 12,5 milijonus dolerių.
  9. Stewart šventė savo 19-ą gimtadienį, tuo pačiu metu, kai buvo filmuojama jos 18-to gimtadienio scena antrojoje „Saulėlydžio“ dalyje - „Jaunatis“ .
  10. Kol buvo filmuojamos saulėlydžio dalys, aktorė turėjo nešioti rudos spalvos linzes, kadangi jos akys realybėje yra žalios, o „Belos“ vaidmeniui reikėjo rudų tamsių akių.
  11. Befilmuojant „Saulėlydžio“ trilogiją, Kristina Stewart užmezgė santykius su Robertu Pattinsonu.
  12. Mėgstamiausia aktorės scena trilogijos dramoje buvo , kai „Jacobas“ nusirenginėjo prieš „Bellos“ tėtį, norėdamas parodyti, jog yra vilkas.
  13. Kristen ir aktorė Nikki Reed , kuri atliko „Rosalie“ vaidmenį „Saulėlydyje“, yra labai artimos draugės realiame gyvenime.
  14.Kristen Stewart yra labai nervinga asmenybė, ji visada smarkiai nervuojasi, kai jai kas nors nesigauna taip , kaip ji norėtų.
  15. Aktorei be galo patinka gaminti, kai ji turi tam laiko.
  16. Jos mėgstamiausias siaubo filmas yra - „Švytėjimas“.
  17. Kristen domisi fotografija