Ar kada girdėjote apie transepiderminį vandens praradimą? Ką reikia žinoti ir 6 įrodyti būdai, kaip to išvengti

Off Canvas

 

Ar kada girdėjote apie transepiderminį vandens praradimą? Ką reikia žinoti ir 6 įrodyti būdai, kaip to išvengti

Šis „Transepiderminis vandens praradimas“ skirtas tiems, kurie pamiršta, koks svarbus drėkiklis yra vanduo mūsų odos priežiūros rutinai ir vaidmeniui, kurį jis atlieka odos priežiūros procedūroje. Bei skirta tiems iš mūsų, kurie valo per daug... ir kurie plauna veidus su šiurkščiais muilais ir nenaudoja odos drėkiklio.

Santykiai su drėkinamuoju kremu yra gyvybiškai svarbūs odos priežiūros rutinai dėl daugybės priežasčių, tačiau svarbiausia jo funkcija yra užkirsti kelią odos išsausėjimui. Kai garuodamas epidermis praranda vandenį, šis procesas vadinamas transepiderminiu vandens praradimu. Transepiderminiu vandens praradimo metu prarandama maždaug 1 pintą vandens per dieną.

Transepidermio paveikta oda būna sausa, šiurkšti, niežti, įtrūkusi ir prieš laiką senstanti. Laimei, yra įvairių būdų norint to atsikratyti. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti apie 6 būdus, kaip išvengti šios problemos.

6 BŪDAI KAI IŠVENGTI TRANSEPIDERMINIO VANDENS PRARADIMO

Ribokite kontaktą su veido valikliais bei dideliu kiekiu vandens

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, kontaktas su vandeniu turėtų būti ribojamas, kad nesutriktų odos barjeras. Per dažnai valant ir naudojant karštą vandenį, nuplaunami natūralūs odos aliejai, sulaikantys vandenį epidermyje. Po kontakto su vandeniu svarbu odą drėkinti.

Nenaudokite Ph sudėties muilų

Valikliai su aukštu pH lygiu pašalina natūralų odos aliejų. Naudokite švelnius valiklius, o jei turite naudoti stiprų prausiklį, kuo skubiau po naudojimo drėkinkite ir masažuokite odą.

Naudokite aplinkos drėkiklį

Drėgnoje aplinkoje transepidermis jūsų neaplankys. Jei jūsų klimatas vis dėlto yra sausas, padėkite odai likti drėkinamai, naudodami drėkintuvą savo biure, miegamajame ar namuose, kad padidintumėte vandens kiekį ore.

Pasirinkite kremus kurie palaikytų jūsų odą drėgną

Tokios okliuzinės medžiagos kaip vazelinas padeda odai sulaikyti vandenį paprasčiausiai sulaikant vandenį. Štai kodėl mums taip patinka slidumas! Minkštikliai, tokie kaip simondsijų sėklų aliejus, palaiko odą lygią ir drėkinamą, tuo pačiu sumažinant vandens praradimą.

Į savo rutiną įtraukite produktus, kuriuose yra niacinamido

Kliniškai įrodyta, kad vitamino B šeimos narys niacinamidas mažina transepiderminį vandens praradimą. Vieno tyrimo metu 2% niacinamido, sumažina 24% transepiderminio vandens praradimo. Taip pat padididina riebalų rūgštys ir keramidus.

Naudokite drėkinamasias medžiagas

Drėgmę išlaikančios medžiagos, tokios kaip hialurono rūgštis, sorbitolis, glicerinas ir propilenglikolis, pritraukia drėgmę iš savo aplinkos, kad oda būtų drėkinama.

Produktai kurių pagalba užkirsite kelią transepiderminiui vandens praradimui:

• ,,Kiehl's Ultra Facial Moisturizer SPF 30’’- lengva formulė, lengvai absorbuojama į odą, paliekant ją minkštą ir puoselėjamą;
• ,,Simple Replenishing Rich Moisturizer’’- puikus pasirinkimas tiems kurie turi jautrią odą;
• ,,Eau Thermale Avène Rich Compensating Cream’’- šis kompensuojantis kremas ypač skirtas sausai, devitalizuotai jautriai odai;
• ,,Toleriane Double Repair Face Moisturizer Oil’’- šis drėkiklis padeda išlaikyti drėgmę iki 48 valandų drėkinimo ir padeda atkurti natūralų odos apsauginį barjerą;
• ,,Dr. Dennis Gross Skincare’’- antistresinis serumas, veikiamas niacinamido (B3), maistinėmis medžiagomis ir adaptogenų dėka, siekia kovoti su penkiais streso sukelto senėjimo požymiais;
• ,,Simply Calm Hydrating Serum’’- šis serumas su kanapių „Sativa“ sėklų aliejumi ir natūralių eterinių aliejų, įskaitant levandą, mandariną ir rozmariną, mišiniu ramina, glotnina ir drėkina odą, kuri atrodo ir jaučia mažiau streso;
• ,,Aesop Lightweight Facial Hydrating Serum’’- palieka odą lygią ir drėkinamą.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt