7 GROŽIO PASLAPTYS, KURIOS YRA NEPAVALŽIOS NEI LAIKUI NEI AMŽIUI

  Moterys gražiomis nori būti nepriklausomai nuo savo amžiaus ar laikotarpio, kuriame gyvena.

  Būtent todėl atrinkome 7 patarimus, kurie buvo ir yra vertinami visais laikais.

  1. Svarbiausia – odos priežiūra
  Tavo grožis prasideda nuo švarios ir ir išpuoselėtos odos. Reguliariai lankykis pas dermatologus, atlik veido valymus, naudok savo veidui tinkamus aliejus ir kremus. Rūpinkis savo oda!

  2. Padažytos lūpos – moters būtinybė
  Padažytos lūpos yra tikras moteriškumo akcentas. Žinoma, reikia atrasti sau tinkamą spalvą, o tada jau lūpdažio niekur nebepalikti. Nemaža dalis moterų teigia, kad pasidažius lūpas iš karto pasijaučia gražesnėmis ir tai verčia jas pasitempti.

  3. Išskirtinis aromatas visada suteikia paslaptingumo
  Tai nebūtinai privalo būti patys brangiausi kvepalai. Svarbiausia, kad kvapas jums patiktų ir ką nors reikštų. Dažnai tai būna ilgai ieškoti ir pagaliau atrasti ar iš mylimųjų dovanų gauti kvepalai.

  4. Tvarkingi antakiai
  Tikriausiai girdėjote, kad būtent antakiai įrėmina visą veidą ir tarsi suteikia jam vienokią ar kitokią formą. Visada atrasti laiko tobulai juos susitvarkyti. Atkreipkite dėmesį, kad jie turėtų būti tinkamai išlenkti ir visada atrodyti kuo natūraliau.

  5. Nevarginkite savo plaukų per dažnu galvos plovimu
  Plaukų stilistai sako, kad tarp galvos plovimų būtina daryti pertraukėles. Pasistenkite šukuosenas išlaikyti ilgiau, taip mažiau žalosite plaukus. Esant poreikiui, nakčiai ant galvos galite užsirišti šilkinę skarelę, taip plaukai mažiau išsitaršys.

  6. Geriausias pasirinkimas makiažui – spindinti oda
  Toks įvaizdis tinka kone visoms moterims. Spindinti oda suteikia valiūkiškumo, jaunina ir suteikia lengvumo įspūdį. Skaisti, spindinti oda – kiekvienos moters papuošalas.

  7. Pasirinkite sau tinkamą šukuoseną
  Plaukai ne tik turi būti prižiūrėti, bet ir jų kirpimas bei spalva turėtų būti pritaikyti jums. Nuo šukuosenos tikrai priklauso kaip jūs atrodysite. Juk plaukai gali būti puikus akcentas jūsų įvaizdyje.

   

  šaltinis: MODELIŲ AGENTŪRA PEGASUS