6 paprasti dalykai, kurių dėka pradėsite labiau šypsotis

  Save prižiūrėti turime 365 dienas per metus! Bet dažniausiai mūsų laiką užima darbas, santykiai, laisvalaikis. Tačiau vasarą turime daugiau laisvo laiko, todėl galime sau leisti ir šiek tiek daugiau savimi pasirūpinti. Savęs rūpinimasis gali reikšti skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms. Šį vasaros sezoną suteikite savo fizinei ir psichinei sveikatai pagreitį, įtraukdami šiuos, nesudėtingus pratimus.


  Rytinis pratimas. Jei jaučiate, kad dar nesate pasirengęs aktyvesniam gyvenimo būdui, pradėkite po truputį. Ryte galite lengva trasa pasivažinėti dviračiu arba atlikti keletą nesunkių pratimų namie, nesvarbu kokią lengvą mankštą sugalvosite daryti, tai Jums suteiks energijos jau nuo pat ryto.
  Švarūs namai. Skirkite namų tvarkymui šiek tiek laiko. Tvarkingi namai išties palengvins Jūsų psichinę būklę. Psichologai teigia, kad namų tvarka ar netvarka smarkiai veikia žmogaus psichiką. Jei namai netvarkingi, žmogus jaučiasi prastai, pasidaro nervingas, jis netgi gali susirgti depresija, todėl tvarkingi namai veikia žmogų teigiamai, jis jaučiasi laimingas savo jaukiuose namuose.
  Atsikratykite visko, kas nereikalinga. Namų tvarkymas reiškia ir nereikalingų daiktų atsikratimą. Nereikalingus, nenaudojamus drabužius, batus ir kitus daiktus atiduokite labdarai, na o sau, jei galimybės leidžia, nusipirkite kažką naujo.
  Atostogos. Išvykite atostogų, nors trumpam. Nesvarbu ar tai būtų išvyka į gamtą, ar savaitgalis prie jūros. Psichologai teigia, kad atostogos, išvykos labai atpalaiduoja žmogaus mintis, protą, visą kūną. Net ir po trumpų atostogų, žmogaus smegenys ima žymiai stipriau dirbti nei dirbo prieš tai, todėl žmogus jaučiasi pailsėjęs , įgavęs naujų jėgų.
  Pasimėgauk saule. Kai ryte atsibundate, atitraukite iškart užuolaidas, atidarykite langus ir truputį pasilepinkite rytiniais saulės spinduliais. Atrodo labai paprastas dalykas, tačiau saulės spinduliai yra tikra laimės ir energijos „bomba“.
  Pietų miegas. Vasara yra laikas, kai niekas nevyksta pagal standartus ar grafiką, todėl gali sau leisti nusnausti bent pusvalandį pietų miego, atsibusite žvalesni ir laimingesni.