5 GĖRIMAI, VALANTYS ORGANIZMĄ GERIAU NEI JŪS ĮSIVAIZDAVOTE

Off Canvas

 

5 GĖRIMAI, VALANTYS ORGANIZMĄ GERIAU NEI JŪS ĮSIVAIZDAVOTE

Visi žinome, kad rūpintis savimi reikia pradėti iš vidaus.


Organizmą valantys gėrimai šiuo atveju niekuo nenusileidžia įvairiems vitaminams ir papildams. Pateikiame 5 gėrimus, kuriuos gerdamos netruksite pastebėti džiuginančių rezultatų. Pabandykite ir pajusite jų naudą savo organizmui.

1. DILGĖLIŲ ARBATA
Nors daugeliui atrodo, kad dilgėlės tėra visus erzinančios ir baisiai duriančios žolės, bet iš tikrųjų jos turi galybę gydomųjų sąvybių. Dilgėlių arbata, o taip pat ir dilgėlių sriuba puikiai detoksikuoja, neleidžia kauptis laisviesiems radikalams, valo organizmą, mažina spuogelių ir veido raudonio atsiradimą.

2. PIPIRMĖČIŲ ARBATA
Gėrimai su pipirmėtėmis turi raminamųjų sąvybių. Todėl tokią arbatą drąsiai gali gerti prieš miegą ir tikėtis, kad greitai užmigsi ir saldžiai miegosi visą naktį. Taip pat pipirmėtės padeda virškinti, mažina pilvo pūtimą. Šią arbatą rekomenduojama gerti, jei vargina galvos skausmai, stresas ar norint išsigydyti odos problemas.

3. IMBIERŲ ARBATA
Imbierų arbata puikus išsigelbėjimas jei pykina, bloga ar turite problemų su virškinimu. Šis gėrimas turi uždegimus stabdančių sąvybių. Esant virškinimo sutrikimams, vidurių užkietėjimui taip pat gelbsti imbierių arbata. Ją gerti rekomenduojama jei kaupiasi toksinai ar sutrinka virškinimas.

4. VANDUO SU CITRINA IR AGURKU
Šis gėrimas ne tik puikiai gaivina, bet ir stabdo senėjimo proceesus bei padeda nugalėti stresą. Agurkai kovoja su patamsėjusiais ratilais po akimis, odos, nagų, plaukų problemomis. Citrinos padeda valyti organizmą, greitina metabolizmą. Jos padeda odai atsinaujinti, suteikia skaistumo ir švytėjimo. Svarbiausia, šis gėrimas stiprina imuninę sistemą.

5. VANDUO SU LAIMAIS
Laimuose, kaip ir paprastose citrinose, gausu vitamino C ir antioksidantų. Todėl poveikis panašus kaip ir geriant vandenį su citrina. Skirtumas tas, kad laimai suteikia energijos ir greitina virškinimo procesus bei skatina kepenų fermento gamybą.

Šaltinis: modelių agentūra PEGASUS

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt