2018m. šukuosenos

Off Canvas

 

2018m. šukuosenos

Kiekvienai moteriai ateina laikas, kai norisi šiek tiek pasikeisti, pakeisti savo išvaizdą, atsinaujinti ir žinoma pirmasis žingsnis - kita šukuosena. Ar tai būtų plaukų kirpimas, ar sugarbanavimas ar ištiesinimas – tai vis tiek kiekvienai moteriai yra nauji pokyčiai.


Nors daugelis moterų teigia, kad metai neturi jokios įtakos šukuosenos pasirinkimui, daugelis stilistų joms paprieštarautų. Kiekvienu gyvenimo etapu moteris nori būti vis kitokia: jaunystėje - ilgi plaukai, norisi daug eksperimentuoti ir išbandyti, vėliau gėrimės tvarkingomis trumpomis šukuosenomis. Kaip išsirinkti tokią, kuri jums labiausiai tiktų?
Tam tikro amžiaus moteris turi nešioti tam tikro ilgio plaukus, – yra pasakęs vienas garsus stilistas. Matematiškai kalbant, jūsų plaukų ilgis turi būti atvirkščiai proporcingas metų skaičiui. Aišku, čia tik viena iš nuomonių, nes pirmiausia reikėtų atsižvelgti į savo veido formą ir bruožus.
Taigi dalinamės su Jumis keliomis 2018m. šukuosenų idėjomis.

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
https://www.madairgrozis.lt/2018m-sukuosenos#sigProId838449fbba

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt