10 STILIAUS TAISYKLIŲ PAGAL VICTORIA BECKHAM

  Victoria Beckham – moteris tituluojama stilingiausia pasaulio įžymybe.

  Šį kartą ji pateikia 10 taisyklių, kurios pravers savo stiliumi besirūpinančioms moterims.

  1. Kad ir ką apsirengtumėte, su tais drabužiais turite jaustis patogiai. Jei taip nebus, kad ir kokie stilingi jie būtų, neatrodysite gražiai. Taip pat, turite sukurti įvaizdį, kad drabužius pasirinkote lengvai ir greitai, o ne ilgai derinote ir jums sunkiai sekėsi. Svarbiausia, pasitikėti savimi, tada ir drabužiai atrodo puikiai
  2. Pasak stiliaus ikonos, kiekvienai moteriai būtina įsigyti kokybiškus džinsus, švarką ir baltą palaidinę. Pati Victoria neįsivaizduoja savo spintos be šių drabužių. Jio sako, kad verta pirkti tik tuos drabužius, kurie jums prideda pasitikėjimo savimi, jūsų nevaržo ir išryškina pačias gražiausias figūros formas.
  3. V. Beckham užimtoms moterims ir mamoms pataria turėti tamsius didelius akinius nuo saulės. Tai net tik stilingas įvaizdžio akcentas, bet ir puiki pagalba norint nuslėpti nuovargio žymes ar patamsėjusius paakius po bemiegės nakties (tai labai aktualu mamoms). Kitas būtinas pirkinys – didelė, talpi rankinė. Tokia, kurioje galėsite susidėti daugybę kiekvienai moteriai reikalingų dalykėlių. Tokie praktiški pasirinkimai moterims leidžia jaustis patogiai.
  4. Ši mados ikona teigia, kad pati nekreipia per daug dėmesio į naujausias mados tendencijas. Taip elgtis pataria ir kitoms moterims. Geriau ieškoti sau individualiai tinkančių drabužių ir investuoti į juos, o ne vaikytis naujausias madas, kurios ne visiems tinka.
  5. Pats reikalingiausias ir "geriausias" drbužis – suknelė. Ją tik apsivilkai ir gali skubėti tiek į darbą, tiek į pasimatymą ar vakarėlį. Suknelės nereikia derinti su kitais drabužiais, taip kaip reikėtų derinti kelnes ar sijoną su palaidine. Investuokite į tokią suknelę, su kuria jaustųmėtės pasitikinti savimi ir pasitempusi.
  6. Pasimatymui ar romantiškai vakarienei rinkitės seksualesnius drabužius, tik būtinai atkreipkite dėmesį, kad jaustųmėtės patogiai ir gerai. Atsiminkite, jūs turite jaustis seksuali, o ne tik atrodyti tokia. Geriausias pasirinkimas – suknelė.
  7. Kalbant apie papuošus, Victoria teigia, kad mažiau yrea daugiau. Nereikia perkrauti aprangos per daug aksesuarų, tai neskoninga. Užtenka įdomesnės rankinės, akinių nuo saulės ir likusieji papuošalai turi būti kuklūs, nerėžiantys akių.
  8. Norint gerai atrodyti, reikia ne tik tinkamai apsirengti. Labai svarbu, kaip jūs jaučiatės, tai atsispindi ir jūsų grožyje. Dizainerė skatina visada gerai išsimiegoti, nepamiršti gerti daug vandens, leisti sau pailsėti klausantis patinkančios muzikos. Tokia terapija nuramina, padeda atsipalaiduoti, o tada pats žmogus jaučiasi ir atrodo geriau.
  9. Keliaujant būtina su savimi pasiimti patogią ir talpią rankinę, kad būtų patogu ją nešiotis, o taip pat galėtumėte su savimi turėti visus reikalingus daiktus. Kelionės metu pati Victoria visada turi su savimi vienkartinių servetėlių. Pasak jos, tai būtinybė kiekvienos moters rankinėje, nes jų gali prireikti bet kada.
  10. Pats pagrindinis patarimas, kurį Victoria Beckham duotų kiekvienai moteriai – mylėti save ir rengtis tai, kas pačioms patinka, su kuo jaučiatės gerai ir patogiai. Kaip ji pati sako, reikia rengtis dėl savęs, o ne dėl kitų, būtent todėl jūs ir jūsų savijauta yra svarbiausia.

   

  ŠALTINIS: MODELIŲ AGENTŪRA PEGASUS